Ужгород

Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Коментировать

Офіційна столиця Карпатської України, центр українського Потисся та третє за кількістю населення у сучасному Закарпатті місто Хуст впродовж останніх ста років жодного разу не «народжував» офіційного лідера області. 

Подробнее ...

Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Коментировать

Председатель Закарпатской ОГА, нардеп Валерий Лунченко направил телеграмму руководителю правительства Арсению Яценюку, в которой пожаловался на Чопскую таможню и министерство доходов и сборов за промедление с построением на Закарпатье международных пунктов пропуска.

Подробнее ...

ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Коментировать

Уночі 7 вересня до Мукачівського міськвідділу міліції 27-річний звернувся житель одного з сіл, який повідомив, що кілька днів тому пішла з дому його 25-річна співмешканка зі своєю 6-річною донькою і до цього часу не повернулася.

Подробнее ...

Які населені пункти Тячівщини є лідерами за кількістю мобілізованих?

Коментировать

Як розповів Тячівський райвійськком підполковник Веніамін Васільєв, з початку часткової мобілізації до ЗСУ найбільше військовозобов’язаних призвали з таких населених пунктів, як м.Тячів, смт Буштино, смт Тересва та с.Бедевля.

Подробнее ...

На Рахівщині заборонили пропагандистські канали

Коментировать

12 серпня Рахівська райдержадміністрація звернулась до місцевих власників туристичного бізнесу із закликом відімкнути у готельних та відпочинкових закладах російські пропагандистські канали, заборонені в Україні.

Подробнее ...

В Закарпатській області рахівські правоохоронці з'ясовують, чи винні медики в смерті новонародженої дитини

Коментировать

До Рахівського райвідділу міліції надійшла скарга з районної прокуратури, в якій рахівчанин скаржився на дії лікарів-гінекологів районної лікарні.

Подробнее ...

Ужгородський міськвиконком почали з відповіді військовим тербатальйону

Коментировать

Сьогоднішнє засідання Ужгородського міськвиконкому почалося зі звіту про зібрані кошти на потреби військових. На картку «Приватбанку» нарахували  трохи більше 3,5 тис. грн. 

Подробнее ...
Страница 1 из 2