Монетизація субсидій спонукатиме українців до енергоощадження, - Розенко

13

Март 2019

Монетизація субсидій спонукатиме українців до енергоощадження, - Розенко

; Коментировать


Монетизація субсидій дає можливість українцям самостійно розпочати енергоощадження та заощадити монетизовані кошти

Про це віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко розповів в ефірі програми "Вердикт із Сергієм Руденком", передає Еспресо.TV Об этом сообщает privet-kiev.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми змінюємо філософію надання субсидій і даємо можливість самостійно подумати, як зекономити ресурс. Таким чином розпочати енергоощадження та заощадження коштів. Людина повинна повністю оплатити житлово-комунальні послуги і на руках може залишитися певна сума коштів, які вона використає на власний розсуд", — розповів Розенко.

Читайте також: Ощадбанк почав виплату субсидій готівкою. Що варто знати

Міністр додав, що монетизація субсидій — це кінцевий кордон по реформуванню системи субсидій, адже протягом чотирьох останніх років система субсидій стала ближче до людей.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з березня 2019 року. Готівкова форма субсидій буде призначена для тих людей, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 року.

Виплати пенсіонерам відбуватимуться з 4 по 25 березня.

  • Субсидії готівкою даватимуть разом з пенсією або на рахунок в Ощадбанку


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/12/monetyzaciya_subsydiy_sponukatyme_ukrayinciv_do_energooschadzhennya_rozenko”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

18

Сен 2014

В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Коментировать Tags: В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Сегодня, 18 сентября 2014 года, стало известно, что по Ужгородскому избирательному округу зарегистрировали еще трех Ковачей и одного... Ратушняка.

Подробнее...

17

Сен 2014

Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Коментировать Tags: Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Офіційна столиця Карпатської України, центр українського Потисся та третє за кількістю населення у сучасному Закарпатті місто Хуст впродовж останніх ста років жодного разу не «народжував» офіційного лідера області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

Коментировать Tags: Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

«Нових аргументів про оскарження рішень по «Короні» не було, тому підстав для повторного позову немає», – розповів під час брифінгу прокурор області Олег Сидорчук.

Подробнее...

09

Сен 2014

Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Коментировать Tags: Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Председатель Закарпатской ОГА, нардеп Валерий Лунченко направил телеграмму руководителю правительства Арсению Яценюку, в которой пожаловался на Чопскую таможню и министерство доходов и сборов за промедление с построением на Закарпатье международных пунктов пропуска.

Подробнее...

08

Сен 2014

ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Коментировать Tags: ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Уночі 7 вересня до Мукачівського міськвідділу міліції 27-річний звернувся житель одного з сіл, який повідомив, що кілька днів тому пішла з дому його 25-річна співмешканка зі своєю 6-річною донькою і до цього часу не повернулася.

Подробнее...