Повію зі стажем не виправить навіть старість

14

Апр 2019

Повію зі стажем не виправить навіть старість

; Коментировать

Згідно з даними Міжнародного альянсу ВІЛ/СНІД та Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременко, до проституції залучені від 50 до 80 тисяч українок - не рахуючи тих, хто працює за межами України. Втім, на думку експертів, це число не відображає реальної кількості представниць українського секс-бізнесу, оскільки більшість з них усіма силами приховують свою «професію».

У столиці співробітниками правоохоронних органів було проведено черговий рейд по протидії вуличної проституції.

В результаті проведення рейду, найбільше повій було виявлено на Великій окружній дорозі, проспекті Перемоги, Броварському проспекті, а також на Столичному шосе.

"Під час відпрацювання нічних вулиць Києва співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, затримали дівчат "легкої поведінки". Вони надавали сексуальні послуги за грошову винагороду на центральних вулицях столиці", - розповіли в поліції.

Як зазначається, вік дівчат, які займаються проституцією в столиці, становить в основному від 18 до 33 років. Але є і прямо кажучи, унікальні «професіонали полунички», віком далеко за 40.

Одну з таких працівниць – Вероніку Ганах також було затримано під час рейду. Їй, майже 45, але не дивлячись ні на вік, ні на сімейний стан, ні навіть на досить таки не поганий матеріальний стан, вона продовжує виходити на вулицю в пошуках продажного кохання.

Більшість затриманих нічних працівниць заявляють, що життєві та матеріальні обставини штовхнули їх на рішення зайнятися таким видом діяльності. Та 45-літня Вероніка Ганах зізналася, що її приваблює екстрім та саме відчуття себе проституткою. Більше того, вона зізналась, що не має наміру полишати це заняття, принаймні ще років 15. Вона впевнена, що завжди знайдуться любителі «зів’ялої полунички».

Під час відвертої розмови с журналістами, що були присутні під час рейду, Вероніка зізналась, що вже давно займається таким промислом. Багато років тому, знайомі запросили її на відпочинок до Арабських Еміратів, і поки групи туристів відпочивала та відвідувала екскурсії, вона виявила «вільну нішу» для хорошого заробітку – багато одиноких іноземних туристів, яким вона почала надавати інтимні послуги в готелі за гроші. Так почалася її «панельна» кар’єра.

Але з часом, «працюючи» вже у столиці, маючи не один десяток затримань поліцією, накладання штрафів та деяку популярність свого прізвища серед певних кіл, їй стало соромно, що цим вона ганьбить свою сім’ю. Тому їй довелося навіть змінити прізвище -  терміново знайти «жертву», вийти за нього заміж, і взяти його прізвище – Ганах.

Під час обшуку Вероніки Ганах, правоохоронцями, крім грошових коштів, зароблених на трасі та великої кількості презервативів, було виявлено ще й багато еротичних фото самої Вероніки. Правоохоронцям вона пояснила, що іноді продає їх бажаючим за символічні кошти. За словами Вероніки, такий метод заробітку їй вважається більш безпечним, адже майже після кожного «рейсу» на трасу, їй доводиться витрачати багато коштів на лікування. Адже, засоби контрацепції використовує не завжди, лише за бажанням клієнта. І після цього доводиться досить довго и дорого лікуватися.

За заняття ганебним ремеслом щодо кожної представниці слабкої статі були складені адміністративні протоколи. За заняття проституцією Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає накладення штрафу або попередження.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

18

Сен 2014

В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Коментировать Tags: В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Сегодня, 18 сентября 2014 года, стало известно, что по Ужгородскому избирательному округу зарегистрировали еще трех Ковачей и одного... Ратушняка.

Подробнее...

17

Сен 2014

Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Коментировать Tags: Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Офіційна столиця Карпатської України, центр українського Потисся та третє за кількістю населення у сучасному Закарпатті місто Хуст впродовж останніх ста років жодного разу не «народжував» офіційного лідера області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

Коментировать Tags: Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

«Нових аргументів про оскарження рішень по «Короні» не було, тому підстав для повторного позову немає», – розповів під час брифінгу прокурор області Олег Сидорчук.

Подробнее...

09

Сен 2014

Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Коментировать Tags: Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Председатель Закарпатской ОГА, нардеп Валерий Лунченко направил телеграмму руководителю правительства Арсению Яценюку, в которой пожаловался на Чопскую таможню и министерство доходов и сборов за промедление с построением на Закарпатье международных пунктов пропуска.

Подробнее...

08

Сен 2014

ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Коментировать Tags: ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Уночі 7 вересня до Мукачівського міськвідділу міліції 27-річний звернувся житель одного з сіл, який повідомив, що кілька днів тому пішла з дому його 25-річна співмешканка зі своєю 6-річною донькою і до цього часу не повернулася.

Подробнее...