Зеленський доручив Кабміну розглянути спрощення перетину пунктів пропуску на Донбасі

08

Окт 2019

Зеленський доручив Кабміну розглянути спрощення перетину пунктів пропуску на Донбасі

; Коментировать

Зеленський доручив Кабміну розглянути спрощення перетину пунктів пропуску на Донбасі
Кабміну також пропонується організувати надання медичної допомоги та допомоги в пересуванні осіб з інвалідністю на пунктах в’їзду/виїзду Об этом сообщает novostimira.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів розглянути спрощення процедури переміщення громадян і товарів через лінію розмежування на Донбасі. Про це йдеться в указі №738 від 7 вересня.


«Кабінету міністрів України невідкладно вжити заходи щодо опрацювання питання про спрощення в’їзду осіб, переміщенні товарів на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях і про виїзд осіб, переміщенні товарів із цих територій», — сказано в ньому.


Також Кабміну пропонується організувати надання медичної допомоги, допомоги в пересуванні осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на пунктах в’їзду/виїзду, на яких здійснюються заходи контролю.


В указі зазначається, що необхідно чітко внормувати питання влаштування, утримання і функціонування КПВВ, забезпечити поліпшення умов проїзду і безпеки руху шляхом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення H-21 Старобільськ — Луганськ — Кришталевий — Макіївка — Донецьк (на ділянці Старобільськ — Щастя) і Т1306 Сєвєродонецьк — Новоайдар.


Генеральний штаб Збройних Сил має надати цілодобову охорону та освітлення місць зберігання будівельних матеріалів, а також залучених до виконання ремонтно-відновлювальних робіт автотранспортних засобів і спеціалізованої інженерної техніки.


Крім того, Генштабу слід забезпечити своєчасне виконання робіт із монтажу тимчасової мостової конструкції з метою створення зручних умов для проходу громадян на період проведення ремонтно-відновлювальних робіт мостового переходу через річку Сіверський Донець і безперебійне функціонування КПВВ «Станиця Луганська».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-doruchiv-kabminu-rozglyanuti-sproshchennya-peretinu-punktiv-propusku-na-donbasi-630748.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

18

Сен 2014

В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Коментировать Tags: В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Сегодня, 18 сентября 2014 года, стало известно, что по Ужгородскому избирательному округу зарегистрировали еще трех Ковачей и одного... Ратушняка.

Подробнее...

17

Сен 2014

Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Коментировать Tags: Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Офіційна столиця Карпатської України, центр українського Потисся та третє за кількістю населення у сучасному Закарпатті місто Хуст впродовж останніх ста років жодного разу не «народжував» офіційного лідера області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

Коментировать Tags: Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

«Нових аргументів про оскарження рішень по «Короні» не було, тому підстав для повторного позову немає», – розповів під час брифінгу прокурор області Олег Сидорчук.

Подробнее...

09

Сен 2014

Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Коментировать Tags: Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Председатель Закарпатской ОГА, нардеп Валерий Лунченко направил телеграмму руководителю правительства Арсению Яценюку, в которой пожаловался на Чопскую таможню и министерство доходов и сборов за промедление с построением на Закарпатье международных пунктов пропуска.

Подробнее...

08

Сен 2014

ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Коментировать Tags: ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Уночі 7 вересня до Мукачівського міськвідділу міліції 27-річний звернувся житель одного з сіл, який повідомив, що кілька днів тому пішла з дому його 25-річна співмешканка зі своєю 6-річною донькою і до цього часу не повернулася.

Подробнее...