“Вони б’ють їх. Виганяють на вулицю і луплять їх. Вони реально їх вбивають!”: у Мінську омонівці б’ють затриманих (ВІДЕО)

12

Авг 2020

“Вони б’ють їх. Виганяють на вулицю і луплять їх. Вони реально їх вбивають!”: у Мінську омонівці б’ють затриманих (ВІДЕО)

; Коментировать

У Жовтневому РУВС Мінська співробітники білоруської поліції б’ють затриманих у закритому дворі відділення.

Об этом сообщает Устав Груп


Відеозапис жорстокого поводження із затриманими опубліковано в соцмережах.

На записі видно, що група омонівців виводить людей зі зв’язаними руками ставить їх до стіни паркану. Весь цей час затриманих штовхають і б’ють.

“Вони б’ють їх. Виганяють на вулицю і луплять їх. ОМОН. До стінки ставлять і … Вони їх вбивають там. Реально вбивають”, – каже чоловік за кадром відеозапису.

Нагадаємо, у Мінську силовики затримували беззахисного 15-річного хлопця, погрожуючи гранатою.Джерело статті: “https://informator.press/vony-biut-ikh-vyhaniaiut-na-vulytsiu-lupliat-ikh-vony-realno-ikh-vbyvaiut-u-minsku-omonivtsi-biut-zatrymanykh-video/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

18

Сен 2014

В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Коментировать Tags: В Ужгороде Ратушняк и четыре Ковача идут в народные депутаты

Сегодня, 18 сентября 2014 года, стало известно, что по Ужгородскому избирательному округу зарегистрировали еще трех Ковачей и одного... Ратушняка.

Подробнее...

17

Сен 2014

Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Коментировать Tags: Що закарпатці знають про свого нового губернатора

Офіційна столиця Карпатської України, центр українського Потисся та третє за кількістю населення у сучасному Закарпатті місто Хуст впродовж останніх ста років жодного разу не «народжував» офіційного лідера області. 

Подробнее...

17

Сен 2014

Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

Коментировать Tags: Закарпатська прокуратура претензій до «Корони» не має

«Нових аргументів про оскарження рішень по «Короні» не було, тому підстав для повторного позову немає», – розповів під час брифінгу прокурор області Олег Сидорчук.

Подробнее...

09

Сен 2014

Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Коментировать Tags: Лунченко нажаловался Яценюку на Чопскую таможню

Председатель Закарпатской ОГА, нардеп Валерий Лунченко направил телеграмму руководителю правительства Арсению Яценюку, в которой пожаловался на Чопскую таможню и министерство доходов и сборов за промедление с построением на Закарпатье международных пунктов пропуска.

Подробнее...

08

Сен 2014

ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Коментировать Tags: ЗАГАДКОВЕ ЗНИКНЕННЯ ЗАКАРПАТКИ ТА ЇЇ ДОНЬКИ “ПІДНЯЛО НА ВУХА” ВСІХ

Уночі 7 вересня до Мукачівського міськвідділу міліції 27-річний звернувся житель одного з сіл, який повідомив, що кілька днів тому пішла з дому його 25-річна співмешканка зі своєю 6-річною донькою і до цього часу не повернулася.

Подробнее...